אודות ד"ר אהוד דרוקר - מומחה לחץ דם

ד"ר אהוד דרוקר מומחה לחץ דם

ד"ר דרוקר אהוד

ד"ר דרוקר הוא מומחה ליתר לחץ דם בעל שנים רבות של ניסיון ברפואה דחופה, רפואת משפחה ובריאות הלב. לאורך השנים, שימש ד"ר דרוקר בתפקידים ניהוליים בכירים בבתי חולים וצבר ידע מקצועי המאפשר לו לבנות תוכניות מיטביות לשמירה על בריאות לב ומוח ואיזון יתר לחץ דם. אם חיפשת אחר מומחה לחץ דם שילווה אותך במסע לרווחה בריאותית. ד"ר דרוקר זמין עבורך במרפאת לחץ הדם מבית CLINICA – מרפאות מומחים. הצעד הראשון אל עבר השינוי מתחיל כאן.

רופא מומחה ליתר לחץ דם

ד"ר דרוקר  סיים כמצטיין דיקן את לימודי הרפואה באוניברסיטת "דברצן" בהונגריה. לאחר השלמת הלימודים, ביצע סטא'ז בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע וסיים כמצטיין מחזור שנתי. במהלך השנים השלים ד"ר דרוקר התמחות כפולה ברפואת המשפחה ורפואה דחופה. בהמשך דרכו התמחה ד"ר דרוקר במשך 3 שנים ביחידה ליתר לחץ דם בבית החולים "שיבא" תל השומר. במהלך פעילותו ביחידה, עסק במקרים רפואיים מורכבים וייחודיים הקשורים למצבי לחץ דם ורכש מיומנות גבוהה בפיתוח אסטרטגיות מניעה וטיפול שביססו את מעמדו כמומחה לחץ דם. ד"ר דרוקר משמש עד היום כרופא בכיר ביחידה ליתר לחץ דם.

ניהול מחלקות רפואיות

ד"ר דרוקר כיהן ועודנו מכהן במספר תפקידי מנהיגות בבתי החולים השונים בארץ. בין השאר, כיהן בתפקידים הבאים:

  • רופא בכיר במחלקה לרפואה דחופה בבית החולים בלינסון
  • מנהל המוקד הארצי לרפואה דחופה במכבי שירותי בריאות
  • מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) בבית החולים איכילוב לשעבר
  • סגן מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) בבית החולים אסותא אשדוד לשעבר

ההתנסות רבת השנים של ד"ר דרוקר ברפואת חירום העמיקה את היכרותו עם מחלות לב וכלי דם ואפשרה לו להרחיב את הפריזמה בכל הקשור לשלל ההיבטים המשפיעים על לחץ הדם והנגזרים ממנו.

מומחה לחץ דם המציב את היחס האישי במרכז

לד"ר דרוקר התמחות כפולה – הן ברפואה דחופה והן ברפואת משפחה. שילוב זה מאפשר להביא ארגז כלים טיפולי נרחב, תוך הכרות מעמיקה עם מערכת הרפואה בבית חולים ובקהילה. לצד התמחותו המקצועית כרופא לחץ דם, ד"ר דרוקר פועל באופן יזום על מנת לגשר על הפער שבין האישי לרפואי, מתוך הבנה כי כל מקרה הוא ייחודי ודורש מענה מותאם אישית תוך מענה מקיף לחששות המובנים שעשויים לעלות לאורך התהליך.

כיצד יתנהל המפגש הראשוני עם מומחה לחץ דם?

במהלך הפגישה הראשונה עם ד"ר דרוקר, תתבצע סקירה של כלל המחלות מהן סובל המטופל והטיפול התרופתי הנלווה אליהן. תבוצע סקירה מקיפה של כלל גורמי הסיכון הקרדיואסקולאריים  העשויים לגרום להיווצרות טרשת העורקים – אבחון זה מהווה צעד קריטי במניעת מחלות הקשורות למצב זה. לאור הממצאים, תותווה תוכנית מקיפה לאיזון לחץ הדם, ושאר גורמי הסיכון.

אסטרטגיות מניעה מותאמות אישית

ד"ר דרוקר מספק ייעוץ אישי לפרופיל הסיכון הייחודי שלך ולמצב הבריאותי הנתון שלך. ייעוץ זה יניח את היסודות להתאמת אורח החיים התאים ליעדים הנדרשים.

ליווי והנחיה שוטפים

ד"ר דרוקר מחויב לבריאותך לטווח ארוך. תוכנית מותאמת אישית, לצד הנחייה מתמשכת, יאפשרו לך להתנהל בשקט נפשי המגיע עם הידיעה שכל הידע והכלים הנדרשים להבטחת הבריאות שלך זמינים לך תמיד.

השכלה

מומחה לחץ דם החבר בארגונים מקצועיים בתחום

האיגוד הישראלי ליתר לחץ דם

האיגוד הישראלי לרפואת משפחה

האיגוד הישראלי לרפואה דחופה

הסתדרות הרופאים בישראל

תפריט נגישות