יתר לחץ דם שניוני

תרשים כלי דם הממחיש יתר לחץ דם שניוני

יתר לחץ דם שניוני

למרבה הצער, מצבים בריאותיים מורכבים עשויים לא פעם להביא עמם גם השלכות ארוכות טווח על לחץ הדם שלנו. על אף העובדה כי יתר לחץ דם שניוני מהווה רק כ-8% מסך המתמודדים עם לחץ דם גבוה, מדובר במצב שיש לנהל במהירות ובאופן קפדני. במרפאת לחץ הדם של CLINICA – מרפאות מומחים, ד"ר אהוד דרוקר מזמין אותך למסע שיאפשר לך לטפל במצב תוך צמצום תופעות הלוואי.

מהו יתר לחץ דם שניוני?

על אף התסכול הרב שרבים חווים מהמציאות החדשה שמתלווה למחלה, ישנו יתרון אחד משמעותי בטיפול בלחץ דם שניוני – אנו מבינים היטב את הגורמים. מעצם העובדה שמדובר בלחץ דם גבוה הנובע ממצב נתון, אפיקי הפעולה ברורים בהרבה ומתאפשר אבחון ביתר קלות. עם זאת, לא פעם גם כשמדובר במצב שניוני, יש לקחת בחשבון טווח רחב של גורמים תורמים. ד"ר דרוקר מכיר לעומק את שלל הניואנסים המשפיעים על רווחת המתמודדים עם יתר לחץ דם ויסייע לך לבנות תוכנית טיפול מדויקת ושתאפשר צליחה מיטבית של כלל האתגרים.

מדוע כה חשוב לטפל ביתר לחץ דם שניוני בהקדם?

מצב זה טומן בחובו שלל סיכונים שעלולים לשבש את חיי היומיום שלך. ייעוץ שיאפשר לך להכיר מקרוב את האתגרים הפוטנציאליים ויעניק תובנות אודות הסיכונים הנלווים כמו היצרות עורקים, אירועים לבביים ושבץ מוחי, יאפשרו לך להיערך לכל תרחיש ביעילות. התוכנית הטיפולית תכלול מערך שלם של כלים לצמצום סיכונים ולשיפור הרווחה הכללית שלך.

טיפול מותאם אישית

המרפאה של ד"ר דרוקר מציעה הרבה יותר ממומחיות מקצועית בתחום. זוהי שותפות נאמנה שתאפשר לך לצלוח את המסע שלך אל עבר בריאות הלב וכלי הדם שלך באופן שלם ומקיף. במשך מעל לשני עשורים של ניסיון בתפקידי מפתח במחלקות לרפואה דחופה, רכש ד"ר דרוקר ידע מעמיק אודות גורמים שונים המשפיעים על לחץ הדם. ההתמודדות עם מצבים מורכבים, לרבות מצבים העמידים לטיפול, ציידה אותו בשלל כלים שיאפשרו לך ליהנות מאיכות חיים משופרת.

יחס אישי ורגישות לכל אורך הדרך

כל מטופל העובר בשערי המרפאה מהווה עולם ומלואו. מתוך הבנה עמוקה כמה המצב מנהל את חייך ורגישות לחששות שלך, מובטח לך ייעוץ נגיש ועם יחס אישי. הייעוץ במרפאה מכוסה על ידי כל חברות הביטוח, מה שמאפשר לבעלי ביטוח רפואי פרטי ליהנות ממענה נגיש כלכלית ושמותאם לצרכים שלהם בכל ההיבטים.

רוצה ללמוד עוד כיצד נטפל במצב? למענה על כל שאלה ולתיאום שיחת ייעוץ, ניתן להשאיר פרטים באתר או לפנות בטלפון או בווטסאפ. צוות המרפאה יחזור אליך בהקדם לתיאום פגישה.

תפריט נגישות